תוכניות לימודים בישיבה

תלמידים יקרים ברוכים הבאים בשם ה'.
לפניכם מערכת שעות שמטרתה לאפשר לכם להשתלב, כל תלמיד לפי צרכיו ומגמותיו – השילוב יעשה בהתייעצות עם הרב שמעון בן ציון 0542247792 האחראי על קליטת התלמידים ושיבוצם במסגרות השונות.
האחראי לשיבוץ בלימוד הגמרא – הרב צבי נחשוני 055-6660178

סדר בוקר 9:00-13:00

  • לימודי יסוד בחבורה באמונה, בתורה שבע"פ ושבכתב ובהלכה ובתנ"ך. תוך יחס אישי וגבוש החבורה.
    ניתנים בבית המדרש ע"י הרבנים- אייל ורד, הרב יחיאל חן, הרב זיו רוה, הרב שמעון זנו, הרב ערן ישועה, הרב יוסי ברייס משעה 09:00 ועד השעה 13:00.
  • לימוד גמרא עיון החל משעה תשע בבוקר– הרב מנחם בן יעקב. הרב אליהו קרופניק, הרב רענן ביגון, הרב אברהם אטינגר (בכיתות – וסדר הכנה וחזרה בבית המדרש).

מערכת שיעורי אמונה בוקר – כיתת אמונה

 אבגדהו
11:00-12:00הרב דורון כץ – , נבנים עם מסכת אבותהרב ראובן פיירמן – תפילת הנשמההרב אייל ורד – תנ"ך, ספר שמואלהרב אורי שרקי – מהר"ל, דרשות המהר"ל מפראגהרב אורי שרקי – עולת ראי"ה10:00 – הרב יוסף קלנר
12:00-13:00הרב ליאור אנגלמן- קבלת שבתהרב יורם אליהו – ותן חלקנו בתורתךבאהבה ובאמונה עם הרב דב ביגוןהרב ערן טמיר – מסילת ישריםבאהבה ובאמונה עם הרב דב ביגון 
  • 13:10 – לימוד בספר 'פלא יועץ' בבית המדרש עם הרב דב ביגון
  • 13:15 – תפילת מנחה
  • אחרי התפילה – לימוד בספר "נפש החיים" עם הרב דב ביגון

חבורות בית המדרש -סדר אחה"צ 16:30-19:30

במהלך סדר אחר הצהריים יתקיימו בבית המדרש חבורות לימוד על ידי הרבנים בנושאים שונים ומגוונים.

    • הרב דב ביגון: עין איה ברכות- כל יום 17:30
    • הרב אלימלך לנגה: גמרא בקיאות. כל יום משעה 16:00
    • הרב גולן כהן גבאי: כל יום ב12:00 יסודות האמונה. בימד חדש
    • הרב מרדכי ענתבי: עין איה, ב, ג, ד, בשעה 15:30 אברכים– ' בית ישראלי– ימי שלישי 16:30-18:00 בחדר רמי"ם. שו"ת– יום ד' בשעה 16:30
    • הרב אבי תמיר: שמונה פרקים. ,ד, 16:30
    • הרב שמעון בן ציון: מהר"ל נתיב התשובה 18:00- בימ"ד חדש
    • הרב אייל ורד: מדרש רבה לפרשה – יום חמישי ב 16:00.
    • הרב דוד לנדאו: כוזרי- ימים, א, ג, ה, בשעה 16:45
    • דני שרחטון: אמונת עיתנו- ב,ד 16:30
    • אליעזר קן: חבורת תפילה. יום ג 21-22 ביהמ"ד החדש
    • הרב אריה מרזר: עבודת המידות הרב קוק. חמישי 15:30
    • הרב יניב כהן: משנה ברורה , יום א- 15
 אבגדה
14:15-15:00הרב זיו רוה – מאמרי ראי"ה , הרב רענן ביגון – נתיב התורה , למהר"ל מפראג , (בית מדרש הישן)

הרב אייל ורד – נפש הפרשה- עבודת הנפש בעקבות הפרשה


הרב אלי בזק – מהר"ל

הרב דורון כץ – נתיבות תשובה פרטיות (כיתת אמונה)

הרב ערן טמיר – פרשת השבוע על פי הגר"א (כיתת אמונה)


הרב זיו רוה – אורות (בית מדרש הישן)

הרב זיו רוה – מלחמת התרבות (כיתת אמונה)


הרב אייל ורד – להיות בינוני – פרקי תניא (בית מדרש הישן)

15:15-16:00הרב שמעון בן ציון – מסילת ישרים (ספרייה של המחלקה האנגלית)הרב שמעון בן ציון – מסילת ישרים (ספרייה של המחלקה האנגלית)הרב שמעון בן ציון – מסילת ישרים (ספרייה של המחלקה האנגלית)הרב שמעון בן ציון – מסילת ישרים (ספרייה של המחלקה האנגלית)הרב שמעון בן ציון – מסילת ישרים (ספרייה של המחלקה האנגלית)
16:15-17:10 הרב יואב מלכא – פרשת השבוע (כיתת אמונה ישנה)הרב יואב מלכא – סדרות מודעות (כיתת אמונה ישנה)הרב יואב מלכא – סדרות מודעות (כיתת אמונה ישנה) 
16:30-17:30הרב רענן ביגון – מהר"ל , (כיתת אמונה)הרב מרדכי ענתבי – הלכות שבת (כיתת אמונה)הרב דני שרחטון – יסודות אמונההרב אורי שרקי – אד"ר היקר (כיתת אמונה)הרב אורי שרקי – תנ"ך, תרי עשר (כיתת אמונה)
17:30-18:30הרב אורי שרקי – ספר הכוזרי (כיתת אמונה)הרב מרדכי ענתבי – הלכות השכמת הבוקר (כיתת אמונה) 

הרב אורי שרקי – אורות הקודש (כיתת אמונה)


הרב מרדכי ענתבי – הלכות שבת (בית מדרש)

הרב אורי שרקי – אורות (כיתת אמונה)
18:30-19:30 הרב יוסף קלנר – עין אי"ה (כיתת אמונה)הרב דוד לנדאו – תולדות עם ישראל (כיתת אמונה) הרב אורי שרקי – שו"ת (כיתת אמונה)

כל העוסק בתורה בלילה הקב"ה מושך עליו חוט של חסד ביום. אחראי סדר ערב -הרב צבי נחשוני.

חבורות וחברותות על פי הרשימה התלויה בלוח המודעות. נא לפנות לרב נחשוני לשיבוץ.

מערכת שיעורי אמונה לילה – כל השיעורים מתקיימים בבית המדרש הישן, עזרת הנשים פתוחה

 אבגדה
20:30-21:30הרב אורי שרקי – דרך ה' לרמח"לד"ר מיכאל אבולעפיה – מדיטציה יהודית 20:15 הרב שמעון מן – אגרת תקנ"ה לרב קוק זצ"ל(בית המדרש החדש) 
21:30-22:30הרב חגי לונדין – יסודות האמונה (22:00 )הרב אייל ורד -כה עשו חכמינו [21:15]הרב עוזי ביננפלד – ספר יהושע 22:15הרב יהושע צוקרמן (בביתו)הרב אשר בוחבוט- להקשיב לפרשה (בית המדרש החדש)
23:00-0:00 הרב יורם אליהו – פרשת השבוע ע"פ ה'שם משמואל' [22:15]