תוכניות לימודים בישיבה

תלמידים יקרים ברוכים הבאים בשם ה'.
לפניכם מערכת שעות שמטרתה לאפשר לכם להשתלב, כל תלמיד לפי צרכיו ומגמותיו – השילוב יעשה בהתייעצות עם הרב שמעון בן ציון 0542247792 האחראי על קליטת התלמידים ושיבוצם במסגרות השונות.
האחראי לשיבוץ בלימוד הגמרא – הרב צבי נחשוני 055-6660178

סדר בוקר 9:00-13:00

  • לימודי יסוד בחבורה באמונה, בתורה שבע"פ ושבכתב ובהלכה ובתנ"ך. תוך יחס אישי וגבוש החבורה.
    ניתנים בבית המדרש ע"י הרבנים- אייל ורד, הרב יחיאל חן, הרב זיו רוה, הרב שמעון זנו, הרב ערן ישועה, הרב יוסי ברייס משעה 09:00 ועד השעה 13:00.
  • לימוד גמרא עיון החל משעה תשע בבוקר– הרב מנחם בן יעקב. הרב אליהו קרופניק, הרב רענן ביגון, הרב אברהם אטינגר (בכיתות – וסדר הכנה וחזרה בבית המדרש).

מערכת שיעורי אמונה בוקר – כיתת אמונה

א ב ג ד ה ו
11:00-12:00 הרב דורון כץ - , נבנים עם מסכת אבות הרב ראובן פיירמן - תפילת הנשמה הרב אייל ורד - תנ"ך, ספר שמואל הרב אורי שרקי - מהר"ל, דרשות המהר"ל מפראג הרב אורי שרקי - עולת ראי"ה 10:00 - הרב יוסף קלנר
12:00-13:00 הרב ליאור אנגלמן- קבלת שבת הרב יורם אליהו - ותן חלקנו בתורתך באהבה ובאמונה עם הרב דב ביגון הרב ערן טמיר - מסילת ישרים באהבה ובאמונה עם הרב דב ביגון
  • 13:10 – לימוד בספר 'פלא יועץ' בבית המדרש עם הרב דב ביגון
  • 13:15 – תפילת מנחה
  • אחרי התפילה – לימוד בספר "נפש החיים" עם הרב דב ביגון

חבורות בית המדרש -סדר אחה"צ 16:30-19:30

במהלך סדר אחר הצהריים יתקיימו בבית המדרש חבורות לימוד על ידי הרבנים בנושאים שונים ומגוונים.

  • הרב דב ביגון: עין איה ברכות- כל יום 17:30
  • הרב אלימלך לנגה: גמרא בקיאות. כל יום משעה 16:00
  • הרב גולן כהן גבאי: כל יום ב12:00 יסודות האמונה. בימד חדש
  • הרב מרדכי ענתבי: עין איה, ב, ג, ד, בשעה 15:30 אברכים- ' בית ישראלי- ימי שלישי 16:30-18:00 בחדר רמי"ם. שו"ת- יום ד' בשעה 16:30
  • הרב אבי תמיר: שמונה פרקים. ,ד, 16:30
  • הרב שמעון בן ציון: מהר"ל נתיב התשובה 18:00- בימ"ד חדש
  • הרב אייל ורד: מדרש רבה לפרשה - יום חמישי ב 16:00.
  • הרב דוד לנדאו: כוזרי- ימים, א, ג, ה, בשעה 16:45
  • דני שרחטון: אמונת עיתנו- ב,ד 16:30
  • אליעזר קן: חבורת תפילה. יום ג 21-22 ביהמ"ד החדש
  • הרב אריה מרזר: עבודת המידות הרב קוק. חמישי 15:30
  • הרב יניב כהן: משנה ברורה , יום א- 15
  • א ב ג ד ה
    14:15-15:00 הרב זיו רוה - מאמרי ראי"ה , הרב רענן ביגון - נתיב התורה , למהר"ל מפראג , (בית מדרש הישן) הרב אייל ורד - נפש הפרשה- עבודת הנפש בעקבות הפרשה
    הרב אלי בזק - מהר"ל
    הרב דורון כץ - נתיבות תשובה פרטיות (כיתת אמונה) הרב ערן טמיר - פרשת השבוע על פי הגר"א (כיתת אמונה)
    הרב זיו רוה - אורות (בית מדרש הישן)
    הרב זיו רוה - מלחמת התרבות (כיתת אמונה)
    הרב אייל ורד - להיות בינוני - פרקי תניא (בית מדרש הישן)
    15:15-16:00 הרב שמעון בן ציון - מסילת ישרים (ספרייה של המחלקה האנגלית) הרב שמעון בן ציון - מסילת ישרים (ספרייה של המחלקה האנגלית) הרב שמעון בן ציון - מסילת ישרים (ספרייה של המחלקה האנגלית) הרב שמעון בן ציון - מסילת ישרים (ספרייה של המחלקה האנגלית) הרב שמעון בן ציון - מסילת ישרים (ספרייה של המחלקה האנגלית)
    16:15-17:10 הרב יואב מלכא - פרשת השבוע (כיתת אמונה ישנה) הרב יואב מלכא - סדרות מודעות (כיתת אמונה ישנה) הרב יואב מלכא - סדרות מודעות (כיתת אמונה ישנה)
    16:30-17:30 הרב רענן ביגון - מהר"ל , (כיתת אמונה) הרב מרדכי ענתבי - הלכות שבת (כיתת אמונה) הרב דני שרחטון - יסודות אמונה הרב אורי שרקי - אד"ר היקר (כיתת אמונה) הרב אורי שרקי - תנ"ך, תרי עשר (כיתת אמונה)
    17:30-18:30 הרב אורי שרקי - ספר הכוזרי (כיתת אמונה) הרב מרדכי ענתבי - הלכות השכמת הבוקר (כיתת אמונה) הרב אורי שרקי - אורות הקודש (כיתת אמונה)
    הרב מרדכי ענתבי - הלכות שבת (בית מדרש)
    הרב אורי שרקי - אורות (כיתת אמונה)
    18:30-19:30 הרב יוסף קלנר - עין אי"ה (כיתת אמונה) הרב דוד לנדאו - תולדות עם ישראל (כיתת אמונה) הרב אורי שרקי - שו"ת (כיתת אמונה)

    כל העוסק בתורה בלילה הקב"ה מושך עליו חוט של חסד ביום. אחראי סדר ערב -הרב צבי נחשוני.

    חבורות וחברותות על פי הרשימה התלויה בלוח המודעות. נא לפנות לרב נחשוני לשיבוץ.

    מערכת שיעורי אמונה לילה – כל השיעורים מתקיימים בבית המדרש הישן, עזרת הנשים פתוחה

    א ב ג ד ה
    20:30-21:30 הרב אורי שרקי - דרך ה' לרמח"ל ד"ר מיכאל אבולעפיה - מדיטציה יהודית 20:15 הרב שמעון מן - אגרת תקנ"ה לרב קוק זצ"ל(בית המדרש החדש)
    21:30-22:30 הרב חגי לונדין - יסודות האמונה (22:00 ) הרב אייל ורד -כה עשו חכמינו [21:15] הרב עוזי ביננפלד - ספר יהושע 22:15 הרב יהושע צוקרמן (בביתו) הרב אשר בוחבוט- להקשיב לפרשה (בית המדרש החדש)
    23:00-0:00 הרב יורם אליהו - פרשת השבוע ע"פ ה'שם משמואל' [22:15]
    0:00-2:00 הרב אלישע וישליצקי - פרשת שבוע בחבלי משיח